Przed egzaminem - Prawo jazdy

10 przykazań w razie wypadku samochodowego
10 przykazań w razie wypadku samochodowego 2011-07-05 11:03:51

Jak się zachować w razie wypadku lub kolizji?

Jak prowadzą Polacy?
Jak prowadzą Polacy? 2010-07-28 10:31:00

Lubimy prowadzić samochód i uważamy, że robimy to rozważnie.

Sprawdź promile przez komórkę!
Sprawdź promile przez komórkę! 2010-07-07 10:12:50

Nieduży program zainstalowany w telefonie komórkowym pozwoli ocenić, kiedy po wypiciu alkoholu można znów usiąść za kółkiem.

Profesjonalizm za kierownicą
Profesjonalizm za kierownicą 2010-05-18 11:24:48

Doskonalenie własnych umiejętności zawsze było w dobrym tonie. Jednak, aby dobrze wypaść w towarzystwie, nie wystarczy już wspomnieć o intensywnym kursie nauki języka.

Automatyczna skrzynia – fakty i mity
Automatyczna skrzynia – fakty i mity 2010-05-07 08:34:00

Zarówno w Polsce jak i generalnie w całej Europie samochody wyposażone w automat należą nadal do mniejszości. W naszym kraju zwyczajnie idąc po ulicy i zaglądając przez szybę można „na oko” sporządzić szybką statystykę, że automaty to niecałe 10% wszystkich aut.

Uwaga, młodzież na drodze!
Uwaga, młodzież na drodze! 2010-05-06 08:38:25

Z badań policji „Wypadki w Polsce 2009” wynika, że grupą niosącą największe zagrożenie na drodze są właśnie młodzi kierowcy.

Wiosenne porządki w aucie
Wiosenne porządki w aucie 2010-04-26 09:35:53

Ponieważ już na dobre pożegnaliśmy się z zimą, nadszedł czas przygotować samochód do powitania nowej pory roku.

Prędkość bez ograniczeń?
Prędkość bez ograniczeń? 2010-04-22 13:20:43

Prędkość jest jednym z najbardziej pasjonujących elementów jazdy samochodem. Tymczasem przepisy drogowe nie pozwalają w pełni się nią cieszyć.

Kierowco - wrzuć sobie na luz
Kierowco - wrzuć sobie na luz 2010-03-23 09:19:28

Wyzwiska, pogróżki i ubliżające gesty. Złośliwe komentarze i nerwowe reakcje to codzienność na polskich drogach.

Przepraszam, uczę się
Przepraszam, uczę się 2010-03-08 11:19:00

Nagła zmiana pasa ruchu, gwałtowne zatrzymanie samochodu czy mało dynamiczna jazda, to sytuacje, które czasem zdarzają się początkującym kursantom.

Ostatnio czytane
Automatyczna skrzynia – fakty i mity
Automatyczna skrzynia – fakty i mity 2010-05-07 08:34:00

Zarówno w Polsce jak i generalnie w całej Europie samochody wyposażone w automat należą nadal do mniejszości. W naszym kraju zwyczajnie idąc po ulicy i zaglądając przez szybę można „na oko” sporządzić szybką statystykę, że automaty to niecałe 10% wszystkich aut.

Uwaga, młodzież na drodze!
Uwaga, młodzież na drodze! 2010-05-06 08:38:25

Z badań policji „Wypadki w Polsce 2009” wynika, że grupą niosącą największe zagrożenie na drodze są właśnie młodzi kierowcy.

Popularne
10 przykazań w razie wypadku samochodowego
10 przykazań w razie wypadku samochodowego 2011-07-05 11:03:51

Jak się zachować w razie wypadku lub kolizji?

Sprawdź promile przez komórkę!
Sprawdź promile przez komórkę! 2010-07-07 10:12:50

Nieduży program zainstalowany w telefonie komórkowym pozwoli ocenić, kiedy po wypiciu alkoholu można znów usiąść za kółkiem.